Čo sú to vlastne tie kanapky?

“Kanapky, canapes, canapé..” Medzinárodné slovo, pochadzajúce z francúzštiny označujúce malé občerstvenie na jeden hryz na základe z chlebíku alebo bagetky, obložený v podstate hocičím.
Takže naše Kanapky sú malé chutné chlebíčky (avšak upravili sme im veľkosť na dva hryzy 🙂 ), s rôznymi domácimi pomazánkami, výberovými šunkami a syrmi, či chutnou čerstvou zeleninkou, ktoré Vám radi privezieme kamkoľvek vrámci Bratislavy a okolia.

O nás

Kanapky sú malá rodinná firma, založená v roku 2019. Našim cieľom je prinášať ľuďom potešenie z jedla, ktoré ulahodí oku aj chutiam, ktoré si môžete vychutnávať kedykoľvek a kdekoľvek. Či už ide o posedenie s priateľmi, večeru s partnerom, firemný večierok, konferencie, alebo aj svadbu, môžete sa spoľahnúť, že Kanapkami určite ohúrite. Zároveň dbáme o Vaše zdravie a preto je kvalita a čerstvosť surovín u nás vždy na prvom mieste a našim zákazníkom nikdy neponúkneme nič, čo by sme sami nezjedli. Taktiež chápeme, že veľa ľudí má v dnešnej dobe rôzne alergie a intolerancie, a preto Vám radi chlebíčky v prípade potreby vymyslíme aj na mieru.