Kanapky Vám prinášajú možnosť dopriať si v Bratislave a okolí nové, moderné a netradičné chlebíčky, odhaľujúce rozličné štruktúry a chute, ktoré spolu perfektne ladia, rovnako ako aj rokmi overené klasické obložené chlebíčky, ktoré všetci milujeme, naservírované na čerstvej chrumkavej kváskovej bagete.

Vstúpte a objavujte!

O nás

O nás

Kanapky sú malá rodinná firma, založená v roku 2019. Našim cieľom je prinášať ľuďom potešenie z jedla, ktoré ulahodí oku aj chutiam, ktoré si môžete vychutnávať kedykoľvek a kdekoľvek. Či už ide o posedenie s priateľmi, večeru s partnerom, firemný večierok, konferencie, alebo aj svadbu, môžete sa spoľahnúť, že Kanapkami určite ohúrite. Zároveň dbáme o Vaše zdravie a preto je kvalita a čerstvosť surovín u nás vždy na prvom mieste a našim zákazníkom nikdy neponúkneme nič, čo by sme sami nezjedli. Taktiež chápeme, že veľa ľudí má v dnešnej dobe rôzne alergie a intolerancie, a preto Vám radi chlebíčky v prípade potreby vymyslíme aj na mieru.

Čo sú to vlastne tie kanapky?

“Kanapky, canapes, canapé..” Medzinárodné slovo, pochadzajúce z francúzštiny označujúce malé občerstvenie na jeden hryz na základe z chlebíku alebo bagetky, obložený v podstate hocičím.
Takže naše Kanapky sú malé chutné chlebíčky (avšak upravili sme im veľkosť na dva hryzy :) ), s rôznymi domácimi pomazánkami, výberovými šunkami a syrmi, či chutnou čerstvou zeleninkou, ktoré Vám radi privezieme kamkoľvek vrámci Bratislavy a okolia.

Dôležité

Originál KANAPKY® je momentálne možné zakúpiť výhradne od nás, cez našu stránku, telefonicky, alebo naše sociálne siete. Všetky produkty, ktoré sa predstavujú ako kanapky a sú k dostaniu na iných prevádzkach bez označenia nášho loga, nie sú naše originálne Kanapky a boli by sme neradi ak by boli podobné predukty zamieňané za náš originál, do ktorých dávame pri výrobe srdce aj dušu.

Kanapky zaručujú

Originalitu a najvyššiu kvalitu

Najvyššie hygienické štandardy pri príprave, a dôkladné dezinfikovanie pred prípravou bezlepkových, bezlaktózových a vegánskych kanapiek, aby bolo riziko kontaminácie eliminované na minimum

Vždy čerstvé, ľahko stráviteľné kváskové pečivo

Originálne receptúry nátierok, ktoré si sami vyrábame vždy čerstvé na zakázku

Maslo a vajíčka v bio kvalite

Mäsové a mliečne produkty najvyššej kvality od overených dodávateľov